Skvělá narozeninová dětská párty!

Chcete připravit vaší ratolesti oslavu narozenin, na kterou jen tak nezapomene? Každý rok vymýšlíte nové akce, zvete jeho kamarády a kamarádky či spolužáky ze třídy a máte „nervy“, aby všechno klaplo, aby se všechny děti bavily? A už vám docházejí nápady. Není se věru co divit, protože uspořádat dětskou oslavu chce spoustu nápadů a vy kromě toho ještě zpravidla vymýšlíte pohoštění, výzdobu, balonky, pečete patrové dorty, dětmi oblíbené cheesecaky. Sháníte ozdobné svíčky na dort, přemýšlíte i o ohňostroji, ale to vám nabourávají místní vyhlášky, kdy jsou ohňostroje povolené jen v určitém období anebo se musí o povolení žádat.

narozeninová párty

Už se tím netrapte a prostě „jen“ přichystejte občerstvení, a i tak je toho na maminky dost. Vymyslet sladkosti a různé pochutiny, aby chutnaly všem dětem bez rozdílu. Vyzdobte zahradu lampiony, přichystejte girlandy a patrový dětský dort prostě jednou objednejte, stejně tak, jako si objednejte profi zábavu pro dětský den.

Věřte, že nejen oslavenec, ale i všichni jeho kamarádi budou na oslavu pořádanou u vás doma vzpomínat a vyprávět si zážitky ještě další rok a možná budete i vy tou pravou inspirací pro další maminky. Ještě nevíte stále, co může být „bombou“ při oslavě narozenin vašeho potomka? Kouzelník pro děti! To je to pravé překvapení, jen nikomu nesmíte nic dopředu prozradit, aby to bylo opravdu a skutečné velké překvapení! A kouzelník se už o zábavu postará, to nám můžete věřit. Vtáhne děti do světa kouzel velmi lehce, zabaví je, rozesměje a také nadzvedne pokličku tajemství a prozradí něco málo z tajemna a kouzel.

malý kouzelník

Takže i děti začnou maličko kouzlit a budou prostě okouzlené tím vším, co zažijí. Tento čarostřelec ale dokáže vtáhnout do děje i dospěláky a zapojí maminky i tatínky, takže se baví nejen dětské osazenstvo, ale celá rodina. To bude slávy, radosti a spokojených úsměvů! Uspořádejte svému dítku skvělou narozeninovou párty!