V pohodlíčku


Každý měsíc řešíte to stejné trápení, už vás dokola nebaví si kupovat vložky a tampony a těšíte se ve vašem podvědomí, až budete v přechodu a tohoto všeho se zbavíte, reprodukční období budete mít za sebou. Jsou tu ale prostředky, díky kterým se tyto dny, milé ženy, pro vás mohou stát menším trápením, budete se cítit ve větším pohodlí a navíc, budete šetřit peněženku i životní prostředí, což je dnes velice skloňované slovo. Navíc to, co vám dnes chceme představit, je maximálně spolehlivé a není to jen další jednorázová pomůcka, kterou budete házet do koše s vědomím, že se pravděpodobně nikdy nerozloží. Navíc se jedná o český produkt, vyrobený českýma rukama a v České republice.

zena

Představujeme vám revoluční produkt, kterým jsou menstruační kalhotky MyFemini. Jsou funkční, ušité až z pěti savých vrstev, které vás ochrání i během noci, kdy je velice pravděpodobné, že se vám může stát nějaká velice nepříjemná nehoda, každá žena o tom ví asi své. Navíc jsou prodyšné, antialergické a šetří vaši peněženku i životní prostředí. Existuje jich dokonce několik druhů pro různé stupně síly krvácení. Dále také jsou vyráběny v několika možných střizích i barvách, takže si každá žena vybere to, co preferuje i při běžném nošení.

kalhoty

Máte raději klasické kalhotky, nebo po porodu dáváte přednost těm s vysokým pasem? Nebo sexy brazilky? Cože? Během vašich dní? Ano, i to je možné. Krajkové a sexy, aniž by někdo něco poznal. Černé nebo barevné? Prostě takové, jaké se vám budou hodit. Až dokonce dvanáct hodin ochrany, takže na noc úplně ideální. Žádné prosáknutí nebo zápach. Stoprocentní bavlna je to pravé pro vaší pokožku v těch nejintimnějších místech. Zamyslete se nad tím, průmyslově vyráběné vložky a tampony z bělených materiálů a plné toxických a chemických látek, to si opravdu dáváte tam, kde jste nejvíc citlivá?