Co sledovat v televizi, když venku není hezky?

Když venku není počasí na výlet, ani na procházku, často volíme odpočinek doma u televize. Zatímco dříve lidé neměli na výběr, dnes je jen a jen na nás, co budeme sledovat. Jaké tedy máme možnosti? Pojďme si je projít a porovnat jejich klady a zápory. Co si nakonec vyberete, je jen a jen na vás.

Klasické televizní vysílání

Na výběr máme z několika základních televizních programů, kde můžeme sledovat právě ty filmy a pořady, které jsou zrovna na programu. Nevýhodou je, že se musíme podřídit nabídce, přetrpět zdlouhavé a časté reklamy, a nemůžeme film jen tak stopnout, a odejít. Běžné televizní vysílání už dnes spíš jen přežitkem, který využívají především starší generace.

youtube v mobilu

+ Je to zdarma.

+ Funguje i offline.

– Nízká možnost volby.

– Reklamy.

DVD

Kdo ještě vlastní dvd přehrávač, může si filmy zakoupit, a sledovat je v libovolném čase, bez reklam, a dle vlastního výběru. Výhodou je, že filmy jsou na dvd dřív, než se dostanou do televizního vysílání. Nevýhodou však je, že dvdčka zabírají místo, stojí celkem dost peněz, a časem už nás ani nebaví je sledovat.

+ Bez reklam.

+ I v offline režimu.

– Cena.

Předplacené streamovací služby

Chytré televize nabízejí možnost využívání streamovacích služeb, kde si můžeme vybrat z velkého množství filmů a pořadů. Fungují většinou na principu předplatného, ale mají svá omezení. Lze je používat pouze online, výběr videí je samozřejmě omezený, a ne každý z vámi zvolených filmů bude k dispozici s dabingem.

+ Bez reklam.

– Omezený výběr.

výběr videí

Videa si můžete stáhnout

Za pomoci služby downloader video https://www.stahujvidea.cz/ si můžete jakékoliv videa z internetu stáhnout, a později je použít, i když budete offline. Pustíte si je ve vaší televizi pomocí flash disku. Stačí tedy navštívit stránku Stahujvidea a stáhnout si zdarma všechny vaše oblíbené filmy, seriály, videa z tik toku, a další.

+ Nekonečný výběr (celý internet).

+ Videa použijete i offline.

+ Zdarma.