Fitko bez starostí? Náš rezervační systém vám s tím pomůže!

Jste majitelem nebo majitelkou fitness centra nebo wellness? Nebo snad nějakého jiného sportoviště? A potřebujete řád ve vašem rezervačním systému? Jste majitelem nebo majitelkou wellness nebo fitness centra, které potřebuje řád ve svém rezervačním systému? A nevíte si stále rady a potřebujete nutnou pomoct, která vám vytrhne trn z paty? Pak jsme tu právě včas! Protože vaše noční můry budou už pouhou minulostí. Dnešní doba je velmi moderní, ale zároveň i uspěchaná.

sport

A pokud si nebudeme lhát, tak konkurence v těchto oborech začíná nabírat na síle. Proč tedy nejít s dobou a neukázat svým stálým i budoucím zákazníkům online rezervační systém, který usnadní práci nejen vám, ale také i vašim zaměstnancům kteří to zajisté také ocení. Máme skvělou zákaznickou linku takže vás rozhodně nenecháme ve štychu! Každý někdy začínal a učený z nebe nespadl, proto se každému našemu zákazníkovi věnujeme zvlášť, protože každý má jiné potřeby. Můžete tedy zkusit naši demoverzi, a navíc pokud byste si chtěli vyzkoušet online jak vypadá náš online rezervační systém tak na našem webu jej naleznete. Ode dneška budete mít perfektní přehled kolik mužů nebo žen se přihlásilo na danou lekci.

box

Nebo snad hojně využívají Multisport karty? Tak s těmi také nemusíte mít žádnou starost náš systém je propojený i s tímto. Navíc máme v naší nabídce i možnost voucherů, které jsou prakticky již všude využívané. Nebo snad chcete ukázat lidem jak u vás daná lekce probíhá v přímém přenosu? A co teprve pokud jsou lekce určeny spíše pro pokročilé? Pak zajisté vaši zákazníci uvidí v daných lekcích i obtížnost a mohou se navíc rozhodnout sami na co se vlastně cítí. Nebo snad chcete, aby se vaši klienti mohli rezervovat přes Facebook na kterém tráví hodiny denně? Tak tato možnost je u nás také v nabídce. Zkrátka a pohodlně z pohodlí domova si nyní u vás každý vybere tu správnou lekci, a bez zbytečných problémů. Pakliže jste se už rozhodli, a chcete do toho jít naplno tak se nám ozvěte. Spolu doladíme detaily.