Klubová trika

Pamatuji si, když mi bylo sedm let a já jsem poprvé jela na dětský tábor. Opravdu hodně jsem se tam těšila, protože jsem tam měla jet poprvé. A nejlepší bylo, že jsem tam nejela sama. Jel se mnou taky můj bratr a kamarádka. Já jsem tam dříve nechtěla jezdit vůbec sama, protože jsem se bála, že si tam nebudu mít s kým povídat a nebudu to mít žádné kamarády. Takže když jel bratr a kamarádka, tak jsem se na dětský tábor těšila. Sebou jsem si vzala fotku maminky a taky nějakého plyšového medvídka, aby mi tam nebylo smutno Já jsem totiž byla velmi fixovaná na mámu, takže jsem chtěla mít alespoň něco kousek z domova.

Army trika jsou sportovní.

Když jsem s bratrem a kamarádkou přijela na dětský tábor, tak jsem byla velmi překvapená. Ale to tedy mile překvapená. Všude bylo plno dětí a taky tam bylo tolik atrakcí, že jsem vůbec nevěděla, na jakou atrakci mám jít dříve. Taky mě hodně zarazilo, že všechny děti měly na sobě taková zajímavá trička. Nyní už vím, že to byla army trička. A to bylo kvůli tomu, protože to byla taková klubová trička, takže jsem toto trička dostala taky. Army trika Armytrika měla taky moje kamarádka a můj bratr. Měly jsme tam všechny děti stejná trička. Byla jsem nadšená, že alespoň budeme mít nějaké zážitky, protože jsme si potom s dětmi hrály taky na vojáky.

Army styl je pěkný.

A jak všichni víme, tak vojáci nosí army trička. Jsem šťastná, protože celých čtrnáct dní na táboře se mi moc líbilo. A sice jsme tam samozřejmě nenosili celých čtrnáct dní army trička, ale taky jiná trička. Akorát vždycky když jsme si hráli na vojáky anebo na nějaké podobné hry, tak jsme na sobě měli army trička. Myslím si, že to skvěle maskovací triko. A i dospělí lidé nosí moc rádi army oblečení, protože je to podle mě takové maskovací oblečení, které se nosí hlavně do přírody. A vám se taky líbí army oblečení? Nebojte, je velmi slušivé.