Naučte se chodit na kosmetiku

Mnoho lidí trápí akné a problémy s pletí, ale jen málokoho napadne si najít salón, kde by dostali odbornou péči. Přitom by zrovna odborná péče měla být to první, co vás napadne. Při nemocích chodíte za lékařem, při kazu za zubařem, ale pokud jde o pleť, myslíte si, že starost o ni zvládnete jen vy sami. Přitom hloubková čištění bývají právě tím klíček ke štěstí.

masáž očí

            Samozřejmě základem je péče u vás. Musíte zjistit, který krém funguje, ale ten hlavní krok je objednat se u kosmetičky. Důležitý je postup, který daná kosmetika nabízí. Je jich totiž hned několik, a to i bez botoxových a kyselinových injekcí. Nicméně pokud si myslíte, že žádnou takovou kosmetiku neseženete poblíž, pravděpodobně se mýlíte. Je jich po České republice opravdu dost.

            Čištění pomocí ultrazvuku je oblíbenou metodou. Například ultrazvukovou špachtlí vás čeká hluboký peeling, tedy odstranění odumřelých buněk, ale také celkové vyčištění od mazu. Ultrazvukové vlny dokáží vyčistit povrchové nečistoty. 
černá maska

            Očištění galvanickou žehličkou působí na bázi pozitivního a negativního proudu. Nejprve pleť vyčistí, a poté do ní zanese gel, který zredukuje akné, sjednotí kůži a zprůchodní buňky. Zákrok je vhodný pro všechny typy pleti.

            Pro ošetření můžete zvolit Oxygen therapy, což je poměrně nová a bezbolestná metoda. Sezení trvá přibližně hodinu a během ní je do kůže vstřikován roztok okysličeného oleje s aloe vera a vitamínem C. Je vhodný pro jakýkoliv typ pleti i alergiky. Pro stálý efekt jsou třeba alespoň 3 návštěvy.

            U techniky Dermolissage dochází za pomocí diamantových hlavic k odstranění odumřelé vrstvy mrtvých buněk, a zároveň se aplikují účinné roztoky. Ty se dají mezi sebou kombinovat, na výběr máte buď rozjasňující, hydratační nebo s vitamínem C. Pokožka nepotřebuje žádný čas pro regeneraci, měla by být vyživená a zklidněná.

            Ke kosmetice je třeba si vyjasnit nejprve, co opravdu chcete. Měly byste si najít jedinou pravidelnou kosmetičku a pokud trpíte na problematickou pleť, návštěva je vhodná po měsíci. V jiném případě v rozmezí 2-3 měsíců.