Potrubní systémy, které odolají všemu

Žádné moderní potrubní systémy, které se využívají v současnosti, by se neobešly bez různých vysoce kvalitních trubek, spojovacích prvků a dalších nezbytných doplňků. Mezi základní armatury, které se využívají pro tyto technologie patří trubky z neměkčeného PVC-U.složené PVC trubky

  • Díky těmto armaturám, které se dají efektivně zkombinovat s tvarovkami, je možné vystavět různé druhy bazénových rozvodů, potrubních systémů pro rozvod vody nebo praktických zavlažovacích soustav.
  • Potrubní systémy se mohou využívat nejen pro rozvod pitné vody, ale i pro odvod odpadních vod.

Tvarovky a trubky PVC-U chlorito.cz odpovídají tlakové třídě PN10 a v nabídce je najdete v různých průměrech od 16 mm až do 315 mm. Základní délka jednoho dílu trubky jsou tři metry.

  • Šedočerné polyvinylchloridové komponenty na potrubní systémy se spojují pomocí speciálního lepidla, které je odolné vůči vodě a vyznačuje se vysokou životností.

Pokud základní délka tři metry nevyhovuje technologickým požadavkům, je možné některý díl jednoduchým způsobem zkrátit pomocí běžně používané pilky na železo.

Materiál, který je odolnější a lehčí

Oproti dříve používaným ocelovým trubkám jsou PVC trubky mnohem lehčí, což umožňuje snazší manipulaci a také významným způsobem snižuje pochopitelně i náklady na instalaci.potrubí domovní instalace

  • PVC armatury také snáze odolávají korozi a neusazuje se v nich nežádoucí vodní kámen.
  • Což ve výsledku přináší jeden významný efekt – nesnižuje se zanášením nežádoucích látek průtočnost těchto potrubních systémů.

Životnost tohoto materiálu je tedy logicky mnohem vyšší. Vyznačují se také teplotní, chemickou i mechanickou odolností. To umožňuje využití i v dalších odvětvích průmyslu. Své uplatnění tedy nacházejí i v průmyslu chemickém a potravinářském. Odolnost vůči stálému vystavení vlhkému prostředí umožňuje uplatnění i při výstavbě lodí.