Přepravní krabice

Plastové přepravky s víkem se vám budou hodit, když si chcete uchovat některé věci, aby se vám na ně neprášilo. Protože plastové přepravky s víkem jsou taky stohovatelné, když si vyberete takovou úžasnou sadu, která na sebe navazuje. A já jsem právě opravdu hodně dlouho sháněla nějakou sadu, kde jsou plastové přepravky s víkem. Máme totiž doma opravdu hodně stavebnic, tak jsem si řekla, že bych do těchto přepravek dávala taky různé Lego anebo drobné hračky. Jistě víte, že pokud máte malé děti, které mají různé hry a malinké kousky hraček, tak se to všude válí. A určitě si taky vzpomenete a dáte mi za pravdu, že opravdu hodně bolí, když stoupnete na kostičku Lego. Já jsem na to vstoupila už tolikrát, že bych to vůbec ne spočítala. Proto si myslím, že plastové přepravky s víkem budou na tyto malé drobné hračky opravdu ideální. Myslím, že každý to chce mít doma uklizené.

I odpad na plast je vyroben z plastu.

Navíc je taky výhodné, že se dají skládat na sebe, aniž by nějak spadly. Vždycky dám dolů tu největší krabice s víkem, nahoru potom dávám od menší a výše. Takhle je to opravdu nejlepší. Navíc ale tyto plastové přepravky s víkem nemusíte používat pouze na hračky. Já do toho dávám občas ty boty.

Přepravky jsou různé.

Jenomže si dejte pozor, protože pokud takto skladujete obuv, tak musí být absolutně suchá a čistá. Jinak by se vám tam obuv zapařila. Protože plastové přepravky s víkem můžete sice sehnat taky s otvory, ale je samozřejmě lepší, pokud do těchto přepravek dáváte obuv absolutně čistou a hlavně suchou. Navíc je to taky hygienické, takže se pak nemusíte bát, že by vám třeba plíseň nebo zapářka nějak zničila obuv. A pokud máte opravdu hodně drahé boty, taky bych si dala pozor ještě větší. Nicméně, ale do těchto plastových přepravek s víkem Schoellerallibert můžete taky dávat potraviny, které potom si uschováte ve spíži nebo někde, kde se vám to zrovna hodí.