Pro vaši spokojenost – dřevěná terasa od nás

Když přemýšlíte o tom, jak si vylepšit prostor u svého domu, možná vás napadne, že TERASA je přesně to, co vám k pohodě. nejenom pro letní dny, chybí. Je to i velmi poutavé místo u vašeho domu nebo v zahradě.

Pokud vás zajímají informace o nás Gardina se sídlem v Kutné Hoře, tak se dozvíte, že už14 let obchodujeme se dřevem, ze kterého se staví (a stavíme) překrásné dřevěné terasy. Za tu dlouhou dobu jsme nabyli velmi mnoho užitečných zkušeností, které se týkají stavby dřevěných teras. Už jenom proto, že jsme jich sami úspěšně zrealizovali několik desítek, a tím se naše zkušenosti znásobili ve prospěch úspěšnosti, do které počítáme nejenom kvalitu materiálu a precizní stavbu, což zajišťuje dlouhou trvanlivost dřevěných teras.

dřevěná terasa

U těchto staveb můžeme s plnou zodpovědností lidem nabídnout kromě kompletního materiálu ke stavbě nejenom své zkušenosti, ale hlavně rady a návod, jak se dřevěná terasa i svépomocně můře sestavit. Pro zájemce nabízíme i jejich kompletní realizaci.

Každá zkušenost se nabývá praxí, a pokud se vyskytnou problémy, tak se musí najít i řešení. A to je v tomto případě nabídka naprosto kompletního materiálu, který je ke stavbě dřevěné terasy potřeba.

Aby měla vaše dřevěná terasa co nejdelší životnost, tak je skutečně nejdůležitější správná montáž a správným nátěrem dobře ošetřená prkna, které zajistí stálé osychání dřeva.

Na našich webových stránkách vám v současnosti nabízíme v první řadě velmi kvalitní, dokonale opracovaná, krásná prkna z tvrdého dřeva ze sibiřského modřínu, ze stejného dřeva hranoly, dále velmi důležité distanční podložky, které zabraňují degradaci dřevěné terasy a ochraňují i vruty. Degradace nastane v místech, kde se dřevo dotýká mezi sebou. Dále na našich stránkách si můžete zakoupit vhodné nerezové vruty, které zůstanou nepoškozené a znovu upotřebitelné i po 5 letech, pokud byste třeba potřebovali opravu nebo nějakou úpravu terasy.

manuál Ebook

Veškerý materiál si můžete v našem e-shopu objednat. A pokud si najdete chvíli a přečtete si vše, co vám pro vaši spokojenost nabízíme, máte možnost si podle našich výpočetních tabulek předběžně spočítat veškerý materiál, který budete k vaší terase potřebovat. Dále vám nabízíme zdarma velmi podrobný manuál Ebook „Jak postavit terasu?“ Můžete si ho stáhnout do svého počítače. A pokud si terasu rozhodnete postavit sami a budete dodržovat vše, co je v tomto manuálu, tak se svou terasou budete spokojeni po dlouhá léta.

Našim cílem je dodávat velmi kvalitní materiál na dřevěné terasy k plné spokojenosti našich klientů.