Proč je právě kolagen důležitý?

Která žena by nechtěla být stále mladá, mít pleť jako broskvičku a zářivý úsměv? Dnes nejen ženy zralého věku řeší tyto jemné nuance, ale čím dál tím mladší ženy, které pozorují změny na své pokožce. Nejvíce znatelné vrásky bývají objevovány velmi často okolo očí, rtů a v oblasti krku. Ale nemusí to tak být, když se o svou pokožku pečlivě staráte a vyznáváte pozitivní pohled na svět! Nestačí „jen“ výživné, regenerační, hydratační a jiné krémy na obličej, ale především výživa by měla přijít zevnitř. A tím je známý kolagen, který byl objeven i pro to, aby ženy mohly být se svou pletí spokojené.

Nikdy není pozdě začít. Změny pocítíte a poznáte ale až po soustavném používání, to znamená nejdříve po šesti až osmi týdnech pravidelné péče. Některé ženy mohou pozorovat změny i dříve, jedná se o individuální záležitost.

kolagen pleť

A proč právě kolagen je tak důležitý?

Je zásadní pro krásnou a pružnou pleť, omezuje tvorbu vrásek, a dokonce dává stopku i nepříjemné celulitidě! Ale nejen to, je vhodný i pro vaše vlasy, klouby a pevné nehty. Kolagen si naše tělo umí vytvořit, ale věkem se jeho produkce úměrně snižuje, až na mizivé minimum. Proto, když, milé ženy, toužíte po přirozené krásné a pevné pleti, zařaďte do svého denního používání vysoce jakostní hydrolyzovaný rybí ORCA kolagen. Je v něm obsažena navíc i kyselina hyaluronová, vitamín C, biotin a další účinné látky.

kolagen sáčky

Šetříme i vaši peněženku!

Vy si můžete objednávat i jednorázově třicet denních dávek v jednotlivých sáčcích za výrazně zlevněnou cenu, a to jen díky registraci https://www.orcacollagen.cz/registrace/, která je navíc zcela zdarma. K tomu vám je nabízen bonus „pamatovátka“, což znamená, že vám bude automaticky pravidelně měsíčně zasílána vždy další dávka, aniž byste na to museli pamatovat! Ovšem, pokud se rozhodnete, že si tak často kolagen nepřejete, je to zcela jen na vás.