Relax ve vaně

Můj sen byl, že bych mohla mít doma nějakou krásnou luxusní vířivou vanu. Protože jsem měla ráda vířivé vany a na tohle jsem si zvykla, když jsem byla s přítelem na týden u moře, kde jsme měli také na hotelu vířivou vanu. A řeknu vám, že větší relax jsem snad ani nezažila. Je to opravdová relaxace a já jsem si řekla, že proč bych si tohle nemohla užívat i doma v pohodlí domova a klidu. Jenomže když jsem tohle řekla svému příteli, tak on se úplně zhrozil. Protože mi řekl, že u nich doma, když ještě bydlel s rodiči, tak měli také vířivou vanu. A on mi řekl, že se jim velice často rozbíjela.

O vířivku pečuji.

Nemohla jsem tomu uvěřit. Jak se přeci může nějaká kvalitní vířivá vana rozbíjet, když třeba za ní člověk dá opravdu hodně peněz? Proto jsem se na tohle přítele zeptala, abych byla v obraze, protože jsem tomu vůbec nerozuměla. A on mi řekl, že by se možná ani ta vířivá vana nerozbila, kdyby se také lépe udržovala, protože oni prý jeho rodiče na to neměli čas anebo zapomínali tuto vířivou vanu udržovat v čistotě a v pořádku. Proto také často volali servis vířivých van. Takže já se vůbec už nedivím, že přítel nechtěla o vířivé vaně ani slyšet. jenomže to bych nebyla já, abych se nevzdávala.

Whirlpool mám ráda.

Řeknu vám, že mně osobně by bylo opravdu hodně trapně, kdybych si zavolala servis vířivých van k sobě domů, aby mi vyčistit vířivou vanu. Cítila bych se převážně trapně. Já osobně bych se o svou vířivou vanu pečlivě starala, aby se mi právě nestala nějaká nehoda s vířivou vanou. Nakonec jsem tedy přítele přesvědčila a řekla jsem mu, ať se nebojí. Že v případě nouze, kdyby se vířivá vana rozbila, tak si zavolám servis vířivých van a bude vystaráno. Klidně si tohle zaplatím, ale za ten luxus ve vířivé vaně to opravdu stojí. A servis vířivky seženete v případě nouze na webové stránce servisvirivychvan.cz, kde se také dozvíte několik informací, jak se o svou vířivou vanu start, abyste předešli nějakým nesnázím.