Rychlouzavírací sáčky usnadňují práci i čas

Zipové sáčky jsou dnes již běžným průvodcem v domácím prostředí, kdy do nich můžeme vkládat potraviny a různé sypké, pevné i tekuté materiály.

Rychle uzavřít a jít

Někteří z vás si možná vybaví reklamu na značkové šampony nejmenované firmy, kde její protagonista nehodlal ztrácet čas a chtěl si vlasy pouze umýt a ihned odejít. Totéž můžete očekávat od rychlouzavíracích sáčků se zipem – žádné dlouhé zdržování, uzavírací mechanismus se jednoduše zacvakne a tím to končí. Kdybyste ukládali předměty do obyčejného igelitového sáčku, museli byste jej uzavřít provázkem nebo gumičkou, a ani tehdy nebude spoj dokonale těsný. Této vlastnosti se využívá zejména při ukládání potravin – tekutých a sypkých, kupříkladu strouhanku lze takto skladovat dlouhé měsíce, aniž by dovnitř sáčku pronikli moli a strouhanka byla kontaminována vlhkostí, výpary z kuchyně a prachem.

rozsypané sponky

Doma i venku

Těsnost rychlouzavíracích sáčků je předurčuje k využití doma i na cestě do práce, do školy, na výlet, zkrátka všude, kde potřebujete v příručním zavazadle mít od sebe oddělené oděvy, elektroniku, svačinu a jiné drobnosti. Tím se eliminuje šíření různých pachů, chrání se předměty před vlhkostí a působením povětrnostních vlivů, takto lze zabezpečit i citlivé elektronické přístroje, jako jsou tablety či mobilní telefony. Výborně poslouží při kempování pro ukládání špinavého prádla a pro ukládání drobností (kolíčků na prádlo, mýdla, vázací šňůry, náhradních baterií a trvanlivých potravin.

textilní galanterie

Ideální pro hračky

Polyetylen, z něhož se zip sáčky zhotovují, není zdravotně závadný, a je tedy naprosto perfektní pro ukládání dětských her a hraček, jako jsou stavebnice, karetní a společenské hry, dílky puzzle a různé sběratelské exponáty. Variabilní velikosti sáčků umožňují ukládat jak velmi drobné předměty, např. korálky či šroubky stavebnic, ale i větší hračky, jako jsou kostky lega.