Společenské šaty pro různé příležitosti

Dívky, ženy, dámy, čeká Vás kulturní událost? Chystáte se na ples? Nebo na večírek? Máte před sebou ukončení studia v podobě maturitního večírku? V tom případě se jistě budou hodit společenské šaty Praha Svatebni-saty-spolecenske-plesove.

Přiznejme si to upřímně, každá žena se chce obléknout do něčeho hezkého a vyjít ven jako princezna. Alespoň jednou za čas si užít ten pocit, že jsme krásné, máme na sobě něco výjimečného, co normálně běžně nenosíme. To je ten pravý pocit, kdy se cítíme příjemně, cítíme se krásné a milované, cítíme se zkrátka a dobře jako princezny. Vychutnejte si to v šatech od profesionální návrhářky Zoryany Stekhnovych.

V Praze se nachází salón, ve kterém si můžete vybírat oděv buďto na půjčení nebo na zakoupení. Chtěli byste mít, milé dámy, některý z těchto přepychových a přenádherných kousků ve svém šatníku? I to je možné!

žena a šaty

Výjimečné příležitosti

Chcete si koupit šaty pro výjimečnou příležitost? V tom případě máte možnost! Oděvy jsou profesionálně ušité z těch nejkvalitnějších látek. Každičký kousek, každičký záhyb a každičkou nitku jsme měli v rukou a pracovali na ní do posledního detailu, proto se můžeme pochlubit vysokou profesionalitou a především znalostí ženských křivek.

Oděvy jsou příjemné na tělo, snažíme se dělat pohodlné a přitom zároveň přepychové a luxusní kousky, ze kterých z vás lidé kolem nespustí oči. Vybírat si taktéž můžete z nesčetně barevných kombinací. Jednobarevné či více barevné ve fantazii se meze nekladou.

šťastný pár

Přepychové a individuální

Široká škála různých druhů a typově odlišných kousků umožní, že si vybere snad každá dáma, žena či dívka. Oděvy mohou mít ramínka nebo mohou být bez nich, dlouhou či krátkou sukni, s rozparkem či bez něj, ležérní či nadčasové, s krajkou nebo bez ní, s výšivky, s doplňky či jednoduché a hladké. Přiléhavé k tělu, které vyrýsují Vaši postavu nebo naopak ty, jež zakryjí nějaký ten drobnější nedostatek, s bohatou tylovou sukní nebo splývavé až k zemi.